La pobre seňorita Limantour (1987)

25. června 2010 v 15:07 |  Filmografia
POBRE SEŇORITA LIMANTOUR - CHUDÁK SLEČNA LIMANTOUR - 1987

thaly


Pobre seňorita Limantour je první telenovelou Thálie a zároveň první učinkování v televizi. Thalía ztvárnila roli Diny, sestry slečny Limantour. V té době byla členkou mladé skupiny Timbiriche. Hvězda vyvolala pozornost producenta Carla Estrady, který ji nabídl hrát v této telenovele. Publikum si tak vyžadovalo Thálii, že Carel Estreda, ji nechal hrát déle než bylo prvně v plánu.

V hlavní roli: Victor Cámara, Ofelia Cano
pobre seňorita limantourPobre seňorita Limantour je novou verzí telenovely: Regina Carbonell (Venezuela 1972) a Pobre Calara (México 1975) a pozdější přepracování je telenovela: El amor no tiene precio (2005, V hlavní roli Susana Gonzáles a Victor Noriega).


Pobre seňorita Limantour vypráví o tragédii jedné rodiny. Dina žije se svou matkou, bratrem a otcem, který si hraje s ženami, je velice nezodpovědný, podvádí svou ženu s jinou, mladší, aniž by tušil, že se jedná o nevlastní polo sestru Diny. Jednoho dne se Dina dovídá, že její otec má milenku, což způsobí, že onemocní, jeho svědomí to neunese a veme si život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama