Primera fila f/1

30. června 2010 v 22:06 |  PRIMERA FILA f/1

PRIMERA FILA

Místo nahraní: Bank United Center de la Universidad de Miami, Florida
Datum nahrání: 29. a 30. července 2009
Produktor cd: Áureo Baqueiro
Texty: Mario Domm, Raúl Ornelas, Reyli Barba, Espinoza Paz, Leonel García, Afo Verde, Juan Luis Guerra, Ricardo Arjona, Mario Marcos a sama Thalía
Datum vydání: 1. prosince 2009
Duety: Joan Sebastián (mexický zpěvák a skladatel, 5x výherce Latin Grammy Award), Pedro Capo (nový zpěvák z Portorika)

PRIMERA FILA
Primera fila je první album, které Thalía nahrávala se společností Sony Music, poté co upustila od EMI. Toto akustické album hvězda nahrávala v BankUnited Center de la Universidad v Miami, se skupinou 13 muzikantů. Tři dny trvaly zkoušky a dva dny nahrávání.

Po třech dekádách kariéry, Thalía vystoupila bez líčení, speciálních efektů a znovu se vrací v nejčistějším uměleckém projevu, s tím nejzákladnějším: muzika, scénář a její citlivost.

,,Celý život jsem měla záměr, přání udělat album jako Primera fila, s velkými významými písněmi, a s nejlepšími muzikanty, abych se mohla projevit jako interpretka." říká Thalía. ,,Ale nikdy jsem nenašla společníky, spojence, které jsem potřebovala, abych uskutečnila tuto myšlenku, kterou jsem střežilo nejhlouběji v mém srdci.

Album vychází ve formátu CD + DVD. S Nahuelem Lererou (Robbie Williams, Diego Torres, Chayanne, Ricardo Arjona...)jako režisérem DVD, Aurerem Baquerem (Alejandro Fernández, Sin Bandera…) jako atristický producent a Tommy Motola ve výkonné produkci. Primera fila je šestnácté album mexické zpěvačky.

Prvním singlem z alba se stává Equivocada, zcela nová píseň. Je složená Mariem Dommem a Maríou Bernal. Thalía říká píseň komentuje:,,Píseň vyvolává pozornost, otevřít oči, otřese tím, který ji poslouchá. Revalvuje do okamžiku jestli jsi šťastný...nebo nesmírné smutný.
1f
Sama se podepisuje na dvou písních z alba: Cómo (složená spolu s Leonelem Garcíou, ex-Sin Bandera) a Ya lo sabía a dále zpívá duo s Joanem Sebastiánem (Con la duda) y s Pedrem Capó (Estoy enamorada). Také interpretuje téma Juana Luise Guerry (Cuando te beso), Reyli (Enseñame a vivir), Alfa Verde (Brindis) nebo Ricarda Arjona (Mujeres), mimoto znovu vytváří klasiku Roberta Carlose "Qué será de tí." Na albu také najdem směs jejích největších hitů:"Entre el mar y una estrella", "Piel morena", "No me enseñaste" nebo "Amor a la mexicana".

"Nemohla jsem odolat tomu abych uctila všechny, kteří se svou naprostou podporou psali mou historii." říká umělkyně. "Ony utvořili tyto písně, realitu, spolu s mými sny. Nemůžu zapomenout na tyto první písně, jako nikdy nezapomenu na žádného ze svých fanoušků."

CO ŘÍKAJÍ HUDEBNÍ KRITICI??
Album obdrželo recenze obecně velmi příznivé ze strany hudebních kritiků. Rusell Rúa del diario komentuje: "mnoho lidí si kladli otázku jestli mexičanka Thalía opravdu má hlasový talent nebo jeslti byla jenom jedním vytáhlým produktem z jejích úspěšných telenovel dekády 1990. Odpověď nakonec přišla. Výsledek: působivý. Umělkyně odvázala hlas jako nikdy předtím, s upřímností a silou, odpoutaná od choreografie, záře a líčení.

Vydání alba ve Španělsku se přesunuje na 16. března 2010.

primera
Singly:

- Equivocada
- Que será de ti
- Con la duda

Seznam písní:


1. Cosiéndome el corazon (zcela nová)

2. Enséňame a vivir (zcela nová)

3. Qué será de ti (cover Roberta Carlose)

4. Cómo (zcela nová)

5. El próximo viernes (zcela nová)

6. Medley (Entre el mar y una estrella, Piel     Morena, No me Ensañaste, Amor a la mexicana)

7. Estoy enamorada (con Pedro Capó, cover Donata)

8. Equivocada (zcela nová)

9. Brindis (zcela nová)
10. Con la duda (con Joan Sebastián, zcela nová)
11. Cuando te beso (cover Juana Luise Guerry)
12. Ya lo sabía (nová verze)
13. Mujeres (cover Ricarda Arjony)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plus sizes cocktail dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:20 | Reagovat

Thank you for finding the time to discuss this important, I am frankly concerning this and thus prefer browsing read more about this important concept. In the event that probable, any time you develop encounter, can you ideas posting to all your wordpress blog that includes furthermore information and facts? This is very for i.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama