Milostný život Thalie

13. července 2010 v 23:38 |  Extra
PŘEHLED LÁSEK THALÍE

JEAN YWES - její první kluk ve škole

BENNY IBARRA - Před tím než se stala členkou Timbiriche měla vážný vztah s Bennym.

DIEGO SHOENING - když se v roce 1986 stala členkou skupiny Timbiriche, začala mít první veřejný vztah s dalším členem skupiny Diegem Shoeninegem.

ERIK RUBÍN - navzdory tomu, že její image bylo být sladká a romantická, její následující láska byl roker Erik Rubín. V té době byla stále součástí Timbiriche.

LUIS MIGUEL - když hvězda nakročila na dráhu sólistky začalo se spekulovat o jejím románku s Luisem Miguelem. Konkrétního se však nic neví.

thalia y alfredo diaz
ALFRÉDO DÍAZ ORGAZ - V roce 1990 vychází první sólové album Thalíe, které produkuje Alfrédo Díaz Orgaz. Zároveň byl také její první velkou opravdovou láskou. Když Thalía natáčela telenovelu Marimar, Alfrédo náhle zemřel na rakovinu. Všechny slzy, které tehdy v telenovele vyplakala byly pravé. Thalía si v sobě stále drží na Alfréda nezapomenutelné vzpomínky, například zatímco plavala v bazéně u svého domu se najednou objevilo letadlo, na kterém bylo napsané: Te adoro Thalía!(Zbožňuju tě), bylo to poté co mu řekla své ano.

thalia a fernando colunga

RODRIGO VIDAL - Byl ten, který ji byl velkou oporou, když se dozvěděla o smrti Alfréda.


FERNANDO COLUNGA - Chodili spolu během i po natáčení telenovely María la del Barrio.
Vztah tval velmi krátce.

JAIME CAVIL - Další proslulý román byl s Jaimem. Věnoval ji píseň Amor a la mexicana. V roce 1997 vztah skončil ačkoliv se říkalo že ji opravdu miloval.

TOMMY MOTTOLA - Životem Thalie prošlo mnoho můžu, ale ten opravdový byl až Tommy s kterým uzavřela manželský sńatek v roce 2000. Poznali se během natáčení Rosalindy. Thalía o něm říká: Je to velmi inteligentní člověk, respektuje to co si myslím a jaká jsem, je to muž který se věnuje na 100 procent. Náš vztah je senzační, jsme šťastní...nikdy bych si to takhle nepřestavovala.

thalia a tommy mottola
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 unique summer dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:27 | Reagovat

My sis told me about your website and the way nice it is. Shes correct, Im truly impressed with the writing and slick style. It seems to me youre simply scratching the surface in terms of what you'll be able to accomplish, but youre off to a tremendous begin
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama